Príbehy úspešných

Ak hľadáte odpovede ako sa stať úspešný – v RE/MAX ste na správnom mieste. S nami máte neobmedzené možnosti kariérneho rastu a brány k úspechu otvorené. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si rozhovory s našimi úspešnými maklérmi a majiteľmi kancelárií RE/MAX, ktorí rozpovedali príbeh svoje cesty za úspechom.

Richard Churý

Richard Churý, spoluzakladateľ a riaditeľ RE/MAX Slovakia, najväčšej realitnej siete na Slovensku. Má na starosti budovanie a riadenie franšízingovej siete realitných kancelárií na území SR. V rokoch 2008 - 2013 bol prezidentom Slovenskej Franchisingovej Asociácie.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

Čítajte viac

Peter Gánovský

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008, dlhoročne bol najproduktívnejší maklér v kancelárii RE/MAX Benard v Poprade. Získal 6 krát ocenenie „Maklér roka za východné Slovensko“. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.
V r. 2015 bol za dlhoročný prínos v sieti RE/MAX ocenený cenou PREZIDENT`S AWARD. Od roku 2016 je členom tímu kancelárie RE/MAX Inori v Poprade. Patrí k členom kategórie prestížneho Top Club Platinum na Slovensku.


Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?
Čítajte viac

Rudolf Pauke

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2007. Začínal ako realitný maklér, v súčasnosti je spolumajiteľ kancelárie RE/MAX Family v Nitre. Patrí medzi úspešných členom kategórie Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?


Čítajte viac

Andrej Churý

V sieti RE/MAX začal pôsobiť už v r. 2006 ako jeden z prvých majiteľov kancelárií RE/MAX. Je majiteľom bratislavskej kancelárie RE/MAX Elite, ktorá získala 7-krát ocenenie „Kancelária roku“ na Slovensku.
Získal 4-krát ocenenie „Maklér roka“ v sieti RE/MAX na Slovensku. Ako jediný Slovák získal za dosiahnutú produkciu prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX Hall of Fame. V roku 2008 dosiahol druhú najvyššiu províziu v komerčných nehnuteľnostiach v konkurencii viac ako 100 tis. realitných maklérov RE/MAX. Patrí k členom kategórie Top Club Platinum. Je historicky najproduktívnejší maklér na Slovensku.


Čítajte viac

Alexander Krajňak

- V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2013 ako majiteľ kancelárie RE/MAX Absolute v Bratislave a kancelárie RE/MAX Absolute 1 v Humennom. Je držiteľom aktuálneho titulu „Maklér roka 2015“ na Slovensku a jeho kancelária RE/MAX Absolute v Bratislave získala ocenenie „Kancelária roka 2015“ na Slovensku. Za rok 2015 získal za dosiahnutú výšku produkcie aj prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX Platinum Club. Je úspešným držiteľom certifikácie ISO 17024.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom / podnikať v realitnom biznise?

Čítajte viac

Tatiana Churá

V sieti RE/MAX začala pôsobiť v r. 2006, kancelária RE/MAX Elite bola treťou otvorenou kanceláriou na Slovensku. Pod jej vedením kancelária RE/MAX Elite získala 7-krát ocenenie „Kancelária roku“ na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

Čítajte viac

Matej Hríbik

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2013 ako najúspešnejší maklér kancelárie RE/MAX Diamond v Bratislave. Za rok 2015 a 2016 získal za dosiahnutú výšku produkcie prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí k členom kategórie prestížneho Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?

Ešte počas štúdia na vysokej školy na fakulte architektúry - odbor Produkt Dizajn. Po absolvovaní

Čítajte viac

Zuzana Kovalcsiková

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008. Je majiteľkou kancelárie RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Za svoje úspešné pôsobenie v sieti RE/MAX ako jediná Slovenka získala medzinárodný titul RE/MAX Broker Owner of the Year pre všetky krajiny sveta s výnimkou USA a Kanady. Za dosiahnutú výšku produkcie sa kancelária RE/MAX Attractive stala Kanceláriou roka 2016 na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Peter Badida

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2014, je úspešný maklér kancelárie RE/MAX Benard. Za dosiahnutú výšku produkcie sa stal Maklérom roka 2016 za región Východné Slovensko. Patrí medzi úspešných maklérov Top Club Silver na Slovensku. Je úspešným držiteľom certifikácie ISO 17024.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?

Čítajte viac

Mário Fliega

V sieti RE/MAX pôsobil od r. 2009 ako úspešný maklér. V r. 2011 získal ocenenie „Maklér roka“ . V r. 2015 sa stal majiteľom kancelárie RE/MAX Plus v Bratislave, ktorá získala ocenenie „Skokan roka kancelária“ . Patrí k úspešným členom Top Club Platinum na Slovensku.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom a podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Nela Havelová

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2012 ako maklérka kancelárie RE/MAX Good Choice v Skalici. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. Za rok 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Je úspešným držiteľom certifikácie ISO 17024.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou?


Čítajte viac

Andrea Leštáková

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008. Je spolumajiteľkou kancelárie RE/MAX Fair v Banskej Bystrici. Patrí medzi úspešných maklérov Top Club Gold na Slovensku. Za rok 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Zuzana Mičová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v r. 2009. V roku 2010 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Diamond v Bratislave. Je držiteľkou certifikácie ISO 17024. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. Od roku 2010 je uznávanou lektorkou úvodného školenia pre nových maklérov RE/MAX - POWER START. Pod jej vedením sa kancelária RE/MAX Diamond stala Kanceláriou roka 2016 za bratislavský región.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Mária Hangácsiová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v r. 2010. V roku 2014 sa stala majiteľkou novej kancelárie RE/MAX MINI v Rimavskej Sobote. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. V období rokov 2011 – 2014 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Alžbeta Csibová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008 ako maklérka v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Od roku 2009 získava každoročne za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Za rok 2015 bola ocenená za najvyšší počet referenčných obchodov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou?

Čítajte viac

Tatiana Urbancová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008. Je úspešnou maklérkou v kancelárii RE/MAX Elite v Bratislave. V rokov 2014 – 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. Momentálne je v procese na certifikáciu ISO 17024.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Martin Dlugolinský

V sieti RE/MAX začal pôsobiť v r. 2007. Pod jeho úspešným vedením kancelária RE/MAX Benard v Poprade získava každoročne titul „Kancelária roka – východné Slovensko“. V súčasnosti je prezident ARKS. Patrí k členom kategórie Top Club Bronze na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

V roku 1999.Prečo práve RE/MAX?


Čítajte viac

Gabriela Horváthová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2009 ako maklérka v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award, v roku 2011 to bolo medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Za rok 2012 aj 2013 získala ocenenie Najviac referenčných obchodov na Slovensku a ocenenie Pracant roka, za najvyšší počet realizovaných obchodov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou?

Čítajte viac

Anna Přidalová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008. Pracovala ako maklérka v kancelárii RE/MAX Fair v Banskej Bystrici, neskôr pôsobila ako riaditeľka kancelárie RE/MAX Ace v Liptovskom Mikuláši a nakoniec sa rozhodla vybudovať si vlastnú kanceláriu RE/MAX Joy v Brezne. V rokov 2014 – 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Július Žila

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008 ako maklér v kancelárii RE/MAX Fair v Banskej Bystrici. V období rokov 2010 – 2012 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Za rok 2013 bol druhým najproduktívnejším maklérom na Slovensku a získal za ročnú dosiahnutú výšku produkcie prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?


Čítajte viac

Ildikó Bagalová

V sieti RE/MAX pôsobila od roku 2013 ako maklérka v kancelárii RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne. Od roku 2017 sa stala spolumajteľka kancelárie. V roku 2014 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award a v roku 2015 to bolo medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. V rokoch 2014 a 2015 získala takisto ocenenie Maklér roka – západné Slovensko. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Jana Vinšová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v roku 2007. V roku 2010 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Happy v Bratislave. V roku 2012, 2014 a 2016 získala titul Maklér roka a získala za výšku dosiahnutej produkcie aj prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Dušan Kubina

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2012 ako majiteľ kancelárie RE/MAX Good Choice v Skalici. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.Čítajte viac

Iveta Branická

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2012. Päť rokov pracovala ako realitná maklérka v bratislavskej kancelárii RE/MAX Dynamic, aktuálne je súčasťou tímu kancelárie RE/MAX Elite. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.


Čítajte viac

František Tropp

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2012 ako realitný maklér kancelárie RE/MAX Benard v Poprade. Za rok 2016 získaval za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku.Čítajte viac

Radovan Alberti

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2014 ako maklér v kancelárii RE/MAX Gold v Bratislave. V roku 2015 a 2016 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award . Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku.


Čítajte viac

Boris Bachratý

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008 ako úspešný maklér v realitnej kancelárii RE/MAX Elite v Bratislave. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Gold na Slovensku.Čítajte viac

Marián Búšik

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2013 ako majiteľ kancelárie RE/MAX Partners v Malackách. Za rok 2016 získaval za svoju výšku dosiahnutej produkcie medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku.


Čítajte viac

Štefan Nagy

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008. V súčasnosti je spolumajiteľom kancelárie RE/MAX Family v Nitre. Za rok 2016 získaval za výšku dosiahnutej produkcie medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Gold na Slovensku. Čítajte viac

Juraj Vencel

V sieti RE/MAX pôsobil od roku 2010 ako realitný maklér. V roku 2012 sa stal spolumajiteľom kancelárie RE/MAX Family v Nitre. Pod jeho vedením získala kancelária ocenenie Najväčší objem hypoték za rok 2016. Patrí k úspešným členom Top Club Silver na Slovensku.


Čítajte viac

Dušan Benkovský

V sieti RE/MAX pôsobil od roku 2008 ako maklér v kancelárii RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne. Od roku 2017 sa stal spolumajteľom kancelárie. Za rok 2010 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. Čítajte viac

Beáta Kohiarová

V sieti RE/MAX pracuje od roku 2010 v kancelárii RE/MAX Benard v Poprade. Pôsobí ako úspešná realitná maklérka v lokalite Levoča a okolie. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku.


Čítajte viac

Štefan Mátis

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2009 v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Za rok 2012 získaval za svoju výšku dosiahnutej produkcie medzinárodné ocenenie Executive Club Award. V súčasnosti pôsobí ako manager kancelárie RE/MAX Attractive. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Gold na Slovensku.   Čítajte viac

Branislav Nemček

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2011 ako majiteľ úspešnej kancelárie RE/MAX Techreality v Prievidzi.
Kancelária pravidelne získava titul „Kancelária roka – stredné Slovensko“.Čítajte viac

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web