Príbehy úspešných

Ak hľadáte odpovede ako sa stať úspešný – v RE/MAX ste na správnom mieste. S nami máte neobmedzené možnosti kariérneho rastu a brány k úspechu otvorené. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si rozhovory s našimi úspešnými maklérmi a majiteľmi kancelárií RE/MAX, ktorí rozpovedali príbeh svoje cesty za úspechom.

Richard Churý

Richard Churý, spoluzakladateľ a riaditeľ RE/MAX Slovakia, najväčšej realitnej siete na Slovensku. Má na starosti budovanie a riadenie franšízingovej siete realitných kancelárií na území SR. V rokoch 2008 - 2013 bol prezidentom Slovenskej Franchisingovej Asociácie.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

Čítajte viac

Peter Gánovský

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008, je to dlhoročne najproduktívnejší maklér v kancelárii RE/MAX Benard v Poprade. Získal 6 krát ocenenie „Maklér roka za východné Slovensko“. V r. 2015 bol za dlhoročný prínos v sieti RE/MAX ocenený cenou PREZIDENT`S AWARD.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?
Čítajte viac

Rudolf Pauke

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2007. Začínal ako realitný maklér, v súčasnosti je spolumajiteľ kancelárie RE/MAX Family v Nitre. Patrí medzi úspešných členom kategórie Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?


Čítajte viac

Andrej Churý

V sieti RE/MAX začal pôsobiť už v r. 2006 ako jeden z prvých majiteľov kancelárií RE/MAX. Je majiteľom bratislavskej kancelárie RE/MAX Elite, ktorá získala 7-krát ocenenie „Kancelária roku“ na Slovensku.
Získal 4-krát ocenenie „Maklér roka“ v sieti RE/MAX na Slovensku. Ako jediný Slovák získal za dosiahnutú produkciu prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX Hall of Fame. V roku 2008 dosiahol druhú najvyššiu províziu v komerčných nehnuteľnostiach v konkurencii viac ako 100 tis. realitných maklérov RE/MAX. Patrí k členom kategórie Top Club Platinum. Je historicky najproduktívnejší maklér na Slovensku.


Čítajte viac

Alexander Krajňak

- V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2013 ako majiteľ kancelárie RE/MAX Absolute v Bratislave a kancelárie RE/MAX Absolute 1 v Humennom. Je držiteľom aktuálneho titulu „Maklér roka 2015“ na Slovensku a jeho kancelária RE/MAX Absolute v Bratislave získala ocenenie „Kancelária roka 2015“ na Slovensku. Za rok 2015 získal za dosiahnutú výšku produkcie aj prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX Platinum Club. Je úspešným držiteľom certifikácie ISO 17024.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom / podnikať v realitnom biznise?

Čítajte viac

Tatiana Churá

V sieti RE/MAX začala pôsobiť v r. 2006, kancelária RE/MAX Elite bola treťou otvorenou kanceláriou na Slovensku. Pod jej vedením kancelária RE/MAX Elite získala 7-krát ocenenie „Kancelária roku“ na Slovensku. Od r. 2009 je aj majiteľkou kancelárie RE/MAX Dynamic v Bratislave.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

Čítajte viac

Matej Hríbik

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2013 ako najúspešnejší maklér kancelárie RE/MAX Diamond v Bratislave. Za rok 2015 získal za dosiahnutú výšku produkcie prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí medzi úspešných maklérov Top Club Silver na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?

Ešte počas štúdia na vysokej školy na fakulte architektúry - odbor Produkt Dizajn. Po absolvovaní

Čítajte viac

Zuzana Kovalcsiková

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008. Je majiteľkou dvoch kancelárií – RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede a RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne. Za svoje úspešné pôsobenie v sieti RE/MAX ako jediná Slovenka získala medzinárodný titul RE/MAX Broker Owner of the Year pre všetky krajiny sveta s výnimkou USA a Kanady.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Peter Badida

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2014, je úspešný maklér kancelárie RE/MAX Benard. Za rok 2015 bol najproduktívnejším maklérom v Košiciach. Patrí medzi úspešných maklérov Top Club Bronze na Slovensku. Je úspešným držiteľom certifikácie ISO 17024.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?

Čítajte viac

Mário Fliega

V sieti RE/MAX pôsobil od r. 2009 ako úspešný maklér. V r. 2011 získal ocenenie „Maklér roka“ . V r. 2015 sa stal majiteľom kancelárie RE/MAX Plus v Bratislave, ktorá získala ocenenie „Skokan roka kancelária“ . Patrí k úspešným členom Top Club Platinum na Slovensku.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom a podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Nela Havelová

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2012 ako maklérka kancelárie RE/MAX Good Choice v Skalici. Patrí k úspešným členom Top Club Silver na Slovensku. Za rok 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Je úspešným držiteľom certifikácie ISO 17024.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou?


Čítajte viac

Andrea Leštáková

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008. Je spolumajiteľkou kancelárie RE/MAX Fair v Banskej Bystrici. Patrí medzi úspešných maklérov Top Club Silver na Slovensku. Za rok 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Zuzana Mičová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v r. 2009. V roku 2010 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Diamond v Bratislave. Je držiteľkou certifikácie ISO 17024. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. Od roku 2010 je uznávanou lektorkou úvodného školenia pre nových maklérov RE/MAX - POWER START.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Mária Hangácsiová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v r. 2010. V roku 2014 sa stala majiteľkou novej kancelárie RE/MAX MINI v Rimavskej Sobote. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. V období rokov 2011 – 2014 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Alžbeta Csibová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008 ako maklérka v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Od roku 2009 získava každoročne za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Za rok 2015 bola ocenená za najvyšší počet referenčných obchodov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou?

Čítajte viac

Tatiana Urbancová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008. Je úspešnou maklérkou v kancelárii RE/MAX Elite v Bratislave. V rokov 2014 – 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. Momentálne je v procese na certifikáciu ISO 17024.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Martin Dlugolinský

V sieti RE/MAX začal pôsobiť v r. 2007. Pod jeho úspešným vedením kancelária RE/MAX Benard v Poprade získava každoročne titul „Kancelária roka – východné Slovensko“. V súčasnosti je prezident ARKS.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

V roku 1999.Prečo práve RE/MAX?


Čítajte viac

Gabriela Horváthová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2009 ako maklérka v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award, v roku 2011 to bolo medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Za rok 2012 aj 2013 získala ocenenie Najviac referenčných obchodov na Slovensku a ocenenie Pracant roka, za najvyšší počet realizovaných obchodov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou?

Čítajte viac

Anna Přidalová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008. Pracovala ako maklérka v kancelárii RE/MAX Fair v Banskej Bystrici, neskôr pôsobila ako riaditeľka kancelárie RE/MAX Ace v Liptovskom Mikuláši a nakoniec sa rozhodla vybudovať si vlastnú kanceláriu RE/MAX Joy v Brezne. V rokov 2014 – 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Július Žila

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008 ako maklér v kancelárii RE/MAX Fair v Banskej Bystrici. V období rokov 2010 – 2012 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Za rok 2013 bol druhým najproduktívnejším maklérom na Slovensku a získal za ročnú dosiahnutú výšku produkcie prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?


Čítajte viac

Henrieta Lukovicsová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v roku 2007. V roku 2013 získala ocenenie Maklér roka. V roku 2014 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Gold v Bratislave. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award, v roku 2013 a 2014 to bolo medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. V rokoch 2013 a 2014 získala aj ocenenie Pracant roka, za najvyšší počet realizovaných predajov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Ildikó Bagalová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2013 ako maklérka v kancelárii RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne. V roku 2014 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award a v roku 2015 to bolo medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. V rokoch 2014 a 2015 získala takisto ocenenie Maklér roka – západné Slovensko. Patrí k úspešným členom Top Club Silver na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Jana Vinšová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v roku 2007. V roku 2010 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Happy v Bratislave. V roku 2012 a 2014 získala titul Maklér roka a získala za výšku dosiahnutej produkcie aj prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?


Čítajte viac

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web