Andrea Leštáková

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008. Je spolumajiteľkou kancelárie RE/MAX Fair v Banskej Bystrici. Patrí medzi úspešných maklérov Top Club Gold na Slovensku. Za rok 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať podnikať v realitnom biznise?

Myšlienka podnikať v realitnom biznise sa u nás s manželom zrodila prvýkrát pred 8 rokmi.Prečo práve RE/MAX?

Veľmi jednoduchá odpoveď. Na základe osobného odporúčania rodinných príslušníkov, ktorí sú súčasťou siete RE/MAX.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Začiatky boli dosť náročné ako pri každej novej práci. Výsledky neprišli hneď ako sme možno očakávali. Občas som bola frustrovaná a neistá, či sme sa správne rozhodli podnikať v realitnom biznise. Manžel ma upokojoval a veril, že keď sa obklopíme tými správnymi ľuďmi, tak všetko zvládneme. Po čase ma nasmeroval na dráhu realitnej maklérky, za čo som mu veľmi vďačná, nakoľko som sa v tejto práci našla.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Robiť ľudí šťastnými! Viem, že pre každého človeka je domov tým najdôležitejším miestom na svete a keď môžem ľudí pri tomto komplexnom procese sprevádzať, je za to aj finančná odmena, ale podľa mňa dôležitejší je ten pocit "spokojného a vďačného zákazníka".Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Milujem prácu realitnej maklérky....je to životný príbeh na napísanie knihy, románu. :) Spoznávanie nových ľudí ich povahy, zmýšľanie. Som zasvätená do ich starostí a radostí. Teší ma, keď sa stávam na chvíľu súčasťou ich života pri hľadaní ich domovov. Táto práca nie je STEREOTYP.
Obeta? Zdĺhavé telefonáty s klientami a niekedy obhliadky nevyhnutné cez víkendy, kedy sa ale musím prispôsobiť klientovi.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Vo väčšine tak ako si ho naplánujem a zorganizujem podľa požiadaviek klientov. Veľkou výhodou je, že viete skĺbiť pracovný čas aj so starostlivosťou o rodinu.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Úspešnosť - Byť sám sebou. Recept na úspech - "Robiť túto prácu od srdca a poctivo."Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Našou víziou je SPOKOJNÝ KLIENT a jeho následné referencie. Našou ambíciou je byť čo najlepší na realitnom trhu.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Naše odporúčanie s manželom "Poctivo pracovať a veriť si".Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Každý človek ktorý je: podnikavý, komunikatívny, vie si získať dôveru ľudí, je ochotný vzdelávať sa, vie dať tejto práci svoje srdce.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web