Andrej Churý

V sieti RE/MAX začal pôsobiť už v r. 2006 ako jeden z prvých majiteľov kancelárií RE/MAX. Je majiteľom bratislavskej kancelárie RE/MAX Elite, ktorá získala 7-krát ocenenie „Kancelária roku“ na Slovensku.
Získal 4-krát ocenenie „Maklér roka“ v sieti RE/MAX na Slovensku. Ako jediný Slovák získal za dosiahnutú produkciu prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX Hall of Fame. V roku 2008 dosiahol druhú najvyššiu províziu v komerčných nehnuteľnostiach v konkurencii viac ako 100 tis. realitných maklérov RE/MAX. Patrí k členom kategórie Top Club Platinum. Je historicky najproduktívnejší maklér na Slovensku.


Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom, podnikať v realitnom biznise?

Na začiatku som vôbec neplánoval stať sa maklérom a vôbec fungovať v tomto segmente. Avšak sme sa s manželkou dohodli, že jej na začiatku pomôžem s týmto biznisom a akosi ma táto práca začala baviť a zotrval som dodnes.Prečo práve RE/MAX?

U nás to bolo trochu jednoznačne rozhodnuté, nakoľko už v RE/MAX sme mali člena rodiny. :)Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Určite áno a boli aj ťažké, ale aj ľahké. Ťažké boli z dôvodu, že RE/MAX nikto nepoznal a začínali sme s úplne novým štýlom starania sa o klienta a taktiež sme veľa vsádzali na iný druh masívnej reklamy a nevedeli sme, ako to celé bude fungovať. Úspech sa dostavil a začiatky sa zmenili na veľmi príjemné v podobe množstva ukončených obchodov.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Je to hlavne nekonečný biznis, nakoľko ľudia stále budú musieť niekde bývať a zároveň je to práca, kde nie je finančný strop v zárobkoch.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Milujem spokojného klienta zo všetkého najviac. Obetoval som svoje súkromie.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Začínam rannou kávou u suseda a samozrejme si prezriem svoje denné povinnosti a začínam prácou na mailoch, potom v závislosti od potreby stretnutí a obhliadok.Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

Nečakám na príležitosť, ale sám si ju hľadám. Som iný, alebo len rozmýšľam? Je to naozaj jednoduché byť úspešný.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web