Anna Přidalová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008. Pracovala ako maklérka v kancelárii RE/MAX Fair v Banskej Bystrici, neskôr pôsobila ako riaditeľka kancelárie RE/MAX Ace v Liptovskom Mikuláši a nakoniec sa rozhodla vybudovať si vlastnú kanceláriu RE/MAX Joy v Brezne. V rokov 2014 – 2015 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?

Keď mi bolo najťažšie a hľadala som sama v sebe správne rozhodnutie pre cestu von z nepriaznivej životnej situácie.
Najlepšie rozhodnutia sa asi objavia, keď sa cítime hlboko nespokojní, nešťastní alebo nenaplnení. V takýchto chvíľach máme sklon vystúpiť zo zabehnutých koľají a začať hľadať iné cesty alebo pravdivejšie odpovede. Začneme sa hodnotiť, poznávať, uvedomovať si kto sme, čo vieme, čo chceme vedieť aj čo nás baví a čo nie. Akoby ste nemali možnosť urobiť nič iné, len sa naozaj pozrieť na seba pravdivo, odbúrať strach a s odvahou ísť za svojím rozhodnutím. Lebo to je to čo chcete.Prečo práve RE/MAX?

Porovnala som si niekoľko realitných spoločnosti. Rozhodla som sa pre RE/MAX kvôli jeho histórii, skúsenostiam a zázemiu. A možno ma tiež oslovilo logo. Červená farba evokuje energiu, potrebnú k zmene. Biela poukazuje na slobodu a nový začiatok, modrá dáva dôveru v spoločnosť RE/MAX.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Veľmi dobre. Bolo to obdobie, v ktorom som otestovala moju vytrvalosť, nakoľko som začala pracovať v čase hospodárskej krízy. Napriek každodennej práci výsledky nezodpovedali vynaloženej energii, no verila som, že to dám a nevzdala som sa.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Rôznorodosť. Každý deň sa všestranne rozvíjate a získavate nové poznatky. V kontakte s ľuďmi poznávate ich hodnoty, potreby a charakter, pričom nemáte žiadne stereotypné pracovné obmedzenia. Skrátka máte v práci absolútnu slobodu. Prekonávate prekážky, riešite problémy, pomáhate iným a to vás posilňuje. Neprestávate byť v pohybe, teda viete, že žijete.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Milujem na svojej práci práve to, čo je príťažlivé na podnikaní s realitami, takže v predchádzajúcej otázke som sa vyjadrila. Robím to, čo ma baví a napĺňa, preto v tom nepociťujem žiadnu obetu. Ale investovala som do nej svoje peniaze, venujem jej veľa času a vkladám do nej svoje srdce.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Počas dopoludnia sa venujem marketingu, komunikujem s maklérmi, klientmi a úradmi. Vybavujem a zabezpečujem dokumenty k nehnuteľnostiam (stavebný úrad, kataster, správca bytových domov, advokát, finančný maklér, znalec...). Väčšinou popoludní a podvečer mám obhliadky nehnuteľnosti, odovzdanie nehnuteľnosti do užívania a stretávam sa s klientmi.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Zatiaľ sa ja sama nepokladám za extra úspešnú, skôr za vytrvalú, odvážnu a pozitívne smerujúcu k vytýčenému cieľu. A to je, myslím dobre, nakoľko mám ďalšie vízie a ambície.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Plánujem sa ďalej vzdelávať, pretransformovať dobrú kanceláriu RE/MAX Joy na skvelú a otvoriť ďalšiu realitnú kanceláriu RE/MAX. Moje vedomosti, skúsenosti odovzdávať začínajúcim maklérom a pomáhať im na ceste k úspechu.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom? Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Začiatky nie sú ľahké, takže odporúčam nevzdávať sa príliš skoro, inšpirovať sa skúsenejšími. No a samozrejme vzdelávať sa v realitnom odbore. Len tak sa môže stať začínajúci maklér v tomto biznise skutočným odborníkom, preraziť na realitnom trhu, dosiahnuť úspech a vytúžený príjem.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web