Branislav Nemček

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2011 ako majiteľ úspešnej kancelárie RE/MAX Techreality v Prievidzi.
Kancelária pravidelne získava titul „Kancelária roka – stredné Slovensko“.

Prečo práve RE/MAX?

Na stavebnom a realitnom trhu sa pohybujem už od roku 1996. Začínal som ako projektant – statik, neskôr ako majiteľ projekčnej a realitnej spoločnosti. Pracoval som aj v roli realitného makléra a znalca v oblasti stavebníctva. Po úspešnom ukončení výstavby a predaja apartmánov nášho developerského projektu v Bojniciach som zvažoval ďalšie smerovanie a rozvoj realitnej kancelárie.


Zaujal ma systém a produkcia maklérov medzinárodnej siete RE/MAX a preto som v roku 2012 pripojil našu spoločnosť k tejto svetovej realitnej jednotke. Chcel som to najlepšie nielen pre seba, ale najmä pre svojich klientov a realitných maklérov.


Cez sieť RE/MAX je možne sa nielen porovnávať, získavať podporu, technológie, vzdelávanie, priateľov, klientov, zdieľať informácie a skúsenosti, ale vidieť aj do budúcnosti ako a kam smeruje vývoj trhu s realitnými službami na vyspelejších svetových trhoch.


Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Je to sloboda, práca s ľuďmi a samozrejme aj potenciál, ktorým si viete zabezpečiť nadštandardný príjem. Nikto o vás nerozhoduje, ani vás nikdy neprepustí. Ľudia potrebujú a vždy budú potrebovať niekde bývať. Keď vás baví pomáhať ľudom v súvislosti s ich bývaním, tak toto “poslanie” môžete vykonávať aj do dôchodkového vekuAko to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

Neviem, či to presne definujem, ale chcem klientom poskytovať takú, respektíve lepšiu službu, ako by som ja sám pre seba ako klient očakával od realitného makléra.A recept? Znie to ako fráza, ale častokrát je to o tom postaviť záujmy zákazníka nad tie svoje. Úprimný záujem o riešenie potrieb svojho klienta a snaha o maximálnu kvalitu služby sú tou cestou, ktorá buduje dôveru a dlhodobo dobré vzťahy s klientmi tak, aby sa vrátili alebo vás odporučili ďalej.Ale to platí asi pre všetky oblasti podnikania. Koniec koncov “ obslúžiť klienta Vás musí baviť ...” ;-)Mojim cieľom je vybudovať takú realitnú kanceláriu, v akej by som chcel ja sám pôsobiť ako realitný maklér.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web