Dušan Benkovský

V sieti RE/MAX pôsobil od roku 2008 ako maklér v kancelárii RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne. Od roku 2017 sa stal spolumajteľom kancelárie. Za rok 2010 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. 

Prečo práve RE/MAX?

V roku 2008 som pracoval na stavbe, nebol som spokojný a tak som sa rozhodol, že si nájdem prácu, ktorá ma bude naozaj baviť a v tom som uzrel ponuku na portáli práce,  kde sa zrodil môj prvý krok k RE/MAX. O spoločnosti RE/MAX som dovtedy nepočul, maximálne som videl úryvok z americkej relácie o maklérskej práci, avšak som sa domnieval, že to nie je nič pre mňa, kvôli myšlienke, že to nemôže robiť len tak hocikto, kto nemá na to školu alebo prax. Nakoľko som podnikavý typ, rozhodol som sa, že na pohovor pôjdem. Neľutujem to ako som sa rozhodol a svoje podnikanie odvtedy rozvíjam deň čo deň, aby sa naplnili moje ciele byť úspešný.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Príťažlivé na podnikaní s realitami je výzva vyriešiť otázku riešenia bývania pre klienta s využitím značky RE/MAX, o ktorú sa môžem oprieť. Ak vidíte v rámci spolupráce s klientom pred sebou cieľ a dosiahnete ho, niet nad lepšiu odmenu ako spokojný klient, ktorý je nadšený z vašej práce, ktorú ste pre neho vykonali.Ako to robíte, že ste úspešný?  Aký je Váš recept na úspech?

Úspešný som začal byť až v období, keď sa zmenilo moje myslenie, preto je dôležité veriť sám v seba, že dokážete doviesť veci do úspešného konca. Môj recept je viera, pozitívna energia, tvrdá práca a svetlo na konci tunela. Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web