Gabriela Horváthová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2009 ako maklérka v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award, v roku 2011 to bolo medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Za rok 2012 aj 2013 získala ocenenie Najviac referenčných obchodov na Slovensku a ocenenie Pracant roka, za najvyšší počet realizovaných obchodov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou?

V minulosti som pracovala v automobilovom priemysle tak povediac "na voľnej nohe", čo sa mi veľmi zapáčilo a práve preto som hľadala možnosť, príležitosť, kde by som mohla takto naďalej fungovať.Prečo práve RE/MAX?

Prečo práve RE/MAX? Dobrá otázka, priznám sa, bolo to vďaka môjmu partnerovi, ktorý bol toho názoru, že je to práca "pre mňa" a motivoval ma, aby som urobila prvý krok. No a v neposlednom rade, vďaka mojim kolegom, ktorých som už dávnejšie poznala, som tu - v tomto tíme.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Až veľmi si pamätám tie začiatky... Tá moja veľká zvedavosť, množstvo otázok, neistota.. Ale po prvom obchode som bola sebaistejšia a motivovali ma pozitívne spätné väzby od klientov.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Hlavne ľudské vzťahy, práca s ľuďmi, rozmanitosť a nepredvídateľnosť.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Milujem túto prácu, vcelku ako je. Pre mňa to nie je len práca, ale aj koníček. Zo začiatku som sa veľmi veľa venovala práci a menej rodine, ale teraz som si to už nastavila správne, aby práca nebola na úkor rodiny.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Vstávam skoro ráno a začínam prácu z domu - ranná káva pred počítačom, vybavenie dennej pošty, telefonáty, zasielanie ponúk, práca s databázou. V dopoludňajších hodinách vykonávam prácu v kancelárii a popoludní začínam prácu v teréne - nábory, obhliadky, podpisy zmlúv, atď...
Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Na to asi recept neexistuje, ale motivujú ma moji dlhoroční klienti a referencie od nich. Milujem svoju prácu a je to asi na mne vidieťAká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Mám dlhodobé plány s RE/MAX-om, ale tento rok by som sa chcela orientovať na predaje formou "open house".Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Určite vydržte, aj keď už strácate nádej, vo vytrvalosti spočíva úspech.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Ten, kto sa nebojí práce, pretože treba byť neustále v pohybe. Treba mať trpezlivosť a nevzdávať sa.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web