Henrieta Lukovicsová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v roku 2007. V roku 2013 získala ocenenie Maklér roka. V roku 2014 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Gold v Bratislave. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award, v roku 2013 a 2014 to bolo medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. V rokoch 2013 a 2014 získala aj ocenenie Pracant roka, za najvyšší počet realizovaných predajov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?

Mám taký pocit, akoby som to robila odjakživa, ale reálne som začala v roku 2003.Prečo práve RE/MAX?

V roku 2006 som objavila na internete v Českej republike RE/MAX, začala som sa o túto spoločnosť zaujímať,. V tej dobe to bola jedna z prvých kancelárii, kde makléri mali vlastný marketing. Veľmi sa mi páčilo, že každý maklér mal svoju stránku a fotografiu. Stránka bola celosvetová a vo všetkých jazykoch. Začiatkom roka 2007 som sa dozvedela, že najväčšia realitná spoločnosť RE/MAX je už aj na Slovensku. V momente som sa rozhodla, že chcem pracovať práve pre túto spoločnosť, pre mňa to bola jedinečná príležitosť ako sa posunúť ďalej.Spomínate si na Vaše prvé začiatky?

Áno, keďže RE/MAX bol na Slovensku ešte len v začiatkoch, pre každého to bol nový systém predaja a preto tie začiatky neboli jednoduché, ale zase boli veľmi zaujímavé. Vyslovene som nasávala nové informácie, a aj keď som v tej dobe už pár rokov fungovala v realitách, mala som sa čo učiť, a tak je to aj do dnešného dňa.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Táto práca je veľmi atraktívna, stretávame sa s rôznymi ľuďmi a s rôznymi osudmi, je pre mňa veľmi uspokojivé, keď vidím ako sme ľuďom pomohli vyriešiť ich situáciu.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Na svojej práci milujem všetko, hlavne keď svojim klientom odovzdávame kľúčiky od ich novej nehnuteľnosti, vidíme ako žiaria radosťou. Neberiem túto prácu ako prácu, je to môj životný štýl, skratka ju milujem. Našla som sa v nej a neviem si predstaviť, že by som robila niečo iné. Nedá sa povedať, že by som sa obetovala.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Každý pracovný deň je iný, stále sa niečo deje a v tom je čaro tohto biznisu. Ale jedno je isté, každý deň tvrdo pracujeme, táto práca si vyžaduje naozaj celého človeka.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Úspešnosť som dosiahla hlavne v spolupráci s mojimi kolegami, tak ako v rámci kancelárie, tak aj v rámci celej siete RE/MAX a v neposlednom rade môžem za to vďačiť mojim spokojným klientom, ktorí ma odporúčajú. Recept na úspech neexistuje, dôležité je mať dôveru u klientov a stále sa vzdelávať.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Moja vízia je jasná, našich maklérov viesť naďalej tak, aby boli úspešní profesionáli vo svojej oblasti. Aby mali veľa spokojných klientov.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom? Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Začiatky sú vždy ťažké, ale ak sa naozaj chcete stať úspešným a profesionálnym maklérom, tak vám v tom vieme pomôcť. Sme tím úžasných ľudí a ak aj vy chcete patriť medzi nás, tak vás radi privítame a pomôžeme vám naštartovať vašu úspešnú kariéru.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Nie je táto práca samozrejme pre každého, len pre tých, ktorí sú tímoví hráči a chcú na sebe pracovať.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web