Iveta Branická

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2012. Päť rokov pracovala ako realitná maklérka v bratislavskej kancelárii RE/MAX Dynamic, aktuálne je súčasťou tímu kancelárie RE/MAX Elite. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Prečo práve RE/MAX?

Keď som sa pred rokmi rozhodla pre podnikanie v smere realitného biznisu, môj výber bol suverénny a jednoznačný. RE/MAX !! Prečo RE/MAX ? Pretože, som náročná. Hľadám istotu, kariérny postup, potrpím si na osobnom raste a to mi ponúka značka a prestíž tejto medzinárodnej spoločnosti, ktorá PREDÁVA NAJVIAC NEHNUTEĽNOSTÍ NA SVETE.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Podnikanie s realitami ma absolútne napĺňa a uspokojuje. Som komunikatívny typ a mám rada všetko pekné, medzi čo patrí aj architektúra. Preto osobný kontakt s klientom a zároveň mať možnosť byť priamym divákom jeho idealizácie bývania ma fascinuje a náramne baví.Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

Recept na úspech....Asi prekvapím, ale nemám recept na úspech a to je asi môj recept. Ľudí jednoducho nevnímam len ako klientov a ich nehnuteľnosti neprerátavam na metre štvorcové... Idem s klientom na stretnutie a jednoducho sa na neho teším. Neúspech beriem ako "školenie zdarma" :) Som šťastná, pretože život s mojou prácou ma baví a RE/MAX množstvo mojich klientov zmenil v priateľov. A ešte taký malý recept. "S úsmevom ide všetko lepšie" :)
Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web