Jana Vinšová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v roku 2007. V roku 2010 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Happy v Bratislave. V roku 2012, 2014 a 2016 získala titul Maklér roka a získala za výšku dosiahnutej produkcie aj prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

Zhruba pred desiatimi rokmi. Bola som hlavne mama na plný úväzok, zapodievala som sa ručnými prácami a šitím. Podnikanie v móde ma veľmi bavilo, ale finančná odmena bola mizivá.Prečo práve RE/MAX?

RE/MAX ma oslovil ako značka známa po celom svete. Mám rada výzvy a voľnosť preto RE/MAX.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Som síce stavebná inžinierka, ale vzhľadom na to, že som pri nástupe ani nevedela ako vyzerá záložná zmluva, zložené depozity prvý mesiac boli zázračné a nesmierne motivujúce.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Podnikanie v čomkoľvek je výzva. Človek má slobodu, čas si zatrieďuje podľa potreby. Denne sa stretáva s novými ľuďmi, musí improvizovať a riešiť rôzne situácie. Je neskutočná radosť, keď po zrealizovanom obchode sú predávajúci aj kupujúci šťastní vašim pričinením.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Moja zásada je – nepáchať na sebe násilie a netlačiť na pílu. Čiže neobetujem nič čo nechcem. Keď idem do jednotlivých obchodných prípadov s čistými úmyslami, pokorou, pozitívnym myslením a vedomosťami, všetko ide ako má a na konci sú všetci spokojní.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Presne tak ako si ho naplánujem v predstihu, zároveň riešim novovzniknuté situácie operatívne. Niekedy pracujem aj viac ako 12 hodín denne, niekedy aj cez víkend, ale niekedy si môžem dožičiť voľno. To je výhoda pestrosti každého dňa.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Slovo “PRIJAŤ“ je pre mňa jedno z najdôležitejších slov. Každý klient, problém, zádrhel je pre mňa školou. Vždy sledujem čo ma to chce naučiť. Je to veľmi podstatné v mojom živote, v každej situácii, nielen pracovnej.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Tým, že som aj maklér aj majiteľ kancelárie RE/MAX Happy, chcem naďalej patriť medzi najlepších a chcem odovzdávať moje skúsenosti z praxe mojim maklérom. Podporovať ich, posilňovať ich dobré vlastnosti, ale aj upozorňovať ich na prípadné chyby a nedostatky, z ktorých sa môžu poučiť.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom? Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Morálka, morálka, morálka. Hlavne veľkú trpezlivosť a pracovitosť. Ak je maklér optimisticky naladený, má dostatok vedomostí a poctivo pracuje, je vysoká pravdepodobnosť, že bude aj úspešný.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Človek, ktorý je odolný, odvážny, optimistický, pracovitý, kreatívny, dôveryhodný a má dostatok vedomostí. Práca ho však musí baviť a napĺňať, to je základ úspechu.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web