Július Žila

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008 ako maklér v kancelárii RE/MAX Fair v Banskej Bystrici. V období rokov 2010 – 2012 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Za rok 2013 bol druhým najproduktívnejším maklérom na Slovensku a získal za ročnú dosiahnutú výšku produkcie prestížne medzinárodné ocenenie RE/MAX 100% Club. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?

Myšlienka stať sa realitným maklérom vo mne skrsla okolo r. 2007, keď som videl jeden americký film a v ňom prácu realitnej maklérky a makléra, kde sa objavovalo logo RE/MAX a potom tiež na Slovensku som si všimol, že RE/MAX je tu. Úplný zlom nastal v roku 2008, keď som videl inzerciu RE/MAX v bystrickom regionálnom týždenníku. Zavolali ma na pohovor a doteraz pracujem v RE/MAX Fair.Prečo práve RE/MAX?

RE/MAX je známa medzinárodná svetová značka, ktorú poznajú takmer všade.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Začiatok mojej realitnej kariéry bol zaujímavý, po 3 mesiacoch môj prvý „speňažený“ klient, zavolal mi totiž môj bývalý zverenec zo športovej oblasti, ktorého som niekoľko rokov trénoval a tomu som predal byt, ktorý som mal v ponuke. No a potom som sa pomaly „rozbiehal“.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

V realitách sa môžem realizovať pri práci s ľuďmi, pretože som do tej doby pracoval s rôznymi kategóriami ľudí.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Na mojej práci ma baví to, že som pánom svojho času, aj keď prácu musím mnohokrát riešiť i cez víkendy. Pre reality som obetoval aj prácu športového trénera.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Vstávam ráno okolo 6.00 hod., potom si zacvičím cca 20 min, nasleduje hygiena, raňajky, prezriem maily, upresním si denný tzv. časový cestovný realitný poriadok - telefonovanie, presuny, stretnutia a pod. Končím okolo 18.00 hod., niekedy aj skôr.Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

Univerzálny recept azda neexistuje, ale u seba považujem vnútornú disciplínu a všetko, čo s tým súvisí.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Ambície mám stále, zarábať, zdokonaľovať sa, učiť sa od skúsenejších, šikovnejších, ale aj od tých menej skúsených, keď majú zaujímavé nápady a postrehy.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Začínajúci makléri musia mať vnútorné presvedčenie, že táto práca by ich mala v prvom rade baviť, mali by ju mať radi, a keď sa nedarí najmä v začiatkoch, nenechať sa odradiť prvými neúspechmi.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Šancu v realitnom biznise nemôže mať hocikto, súvisí to s osobnostnými vlastnosťami, ktoré by mu mohli pomôcť dopracovať sa k úspechu ako napr. vytrvalosť, pevná vôľa, chuť učiť sa, pozorovať okolie, otvoriť sa ľuďom, výrečnosť, časová flexibilita a ďalšie.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web