Juraj Vencel

V sieti RE/MAX pôsobil od roku 2010 ako realitný maklér. V roku 2012 sa stal spolumajiteľom kancelárie RE/MAX Family v Nitre. Pod jeho vedením získala kancelária ocenenie Najväčší objem hypoték za rok 2016. Patrí k úspešným členom Top Club Silver na Slovensku. 

Prečo práve RE/MAX?

Veľa ľudí sa častokrát ocitne v správnom čase a na správnom mieste. Otázka je, či to spoznajú. Ja som to buď spoznal alebo som mal len šťastie, neviem. :) Každopádne som časom zistil, že to bola jednoznačne správna voľba. RE/MAX je spoločnosť postavená na kvalite poskytovaných služieb a na hodnotách, s ktorými sa stotožňujem.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Vašim klientom môže byť takmer hocikto, kto vlastní nehnuteľnosť. Vaše možnosti sú v tomto smere neobmedzené. Priznám sa, že to nevnímam v prvom rade ako podnikanie s realitami. Vnímam to ako podnikanie, ktoré ma baví. Podnikanie, v ktorom sa môžem realizovať a v neposlednom rade ako podnikanie, ktoré môžem ponúknuť ďalším.Ako to robíte, že ste úspešný?  Aký je Váš recept na úspech?

Na úspech má rozdielnu definíciu asi každý z nás. Jedna z tých, ktoré sa mi páčia je: Mať peniaze a čas užiť si ich. :) V podnikaní sú v podstate dve možnosti. Buď vymyslíte produkt alebo službu, ktorá tu doteraz ešte nebola alebo jednoducho robíte niečo, čo tu už je a robíte to poriadne. Vydal som sa tou druhou cestou. U mňa je teda tým receptom každodenné efektívne vykonávanie plánovaných činností a určite disciplína s tým spojená.  Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web