Mária Hangácsiová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v r. 2010. V roku 2014 sa stala majiteľkou novej kancelárie RE/MAX MINI v Rimavskej Sobote. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. V období rokov 2011 – 2014 získala za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?

Bolo to v roku 2010. Po 17- tich rokoch pôsobenia vo vlastnej rodinnej firmy zmenila som si profil podnikania. Nehnuteľnosti, reality ma vždy zaujímali.Prečo práve RE/MAX?

RE/MAX pre mňa predstavoval kvalitu a istotu – preto som si zámerne vybrala prácu v RE/MAX a značku RE/MAX.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Áno – začiatky boli zaujímavé :) Priemerne som denne pracovala 9 až 11 hodín. Veľmi mi pomohlo stále rodinné zázemie, školenie Succeed s Barborou Argalášovou, pomoc z centrály, ale aj stretnutia so skúsenými kolegami z iných kancelárií. Taktiež môj osobný prístup k práci makléra – nevzdávať to, pracovať čestne, cieľavedome a doťahovať prípady až do konca – jednoducho bez určitého obetavého prístupu k práci by sa to nedalo.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Práca makléra, práca s nehnuteľnosťami vyžaduje neustále uvažovanie a zvažovanie. Človek musí byť otvorený na prijímanie nových informácií a snažiť sa cieľavedome budovať svoje osobné kontakty. Je to do určitej miery tvorivá práca.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Jednoznačne najviac ma motivuje spokojný úsmev mojich klientov. Taktiež ma pozitívne motivujú denno-denne nové impulzy z môjho okolia a od ľudí, ktorí sa s dôverou obracajú na mňa pri kúpe alebo predaji svojich nehnuteľností.
Za každým prípadom je aj tak trošku meniaci sa život ľudí, ich životné osudy, keď požadujú pomoc pri riešení svojho bývania od nás, maklérov RE/MAX.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Recept na úspech každý si musí nájsť sám. Treba byť otvoreným, vnímavým na svoje okolie. Čestná, odborná a presná práca a korektný prístup ku svojim klientom, ale aj ku kolegom vždy prinesie svoje ovocie.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Pracovať vo veľkej rodine RE/MAX – robiť dobré meno našej firme :)Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Proste treba robiť a nevzdávať sa :)Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Byť úspešným v realitnom biznise má šancu taký maklér RE/MAX, ktorý má osobné, ale aj odborné nasadenie a čestný prístup ku svojim klientom a kolegom. Nie je to ľahká práca – nikto to netvrdí – kľúč k úspechu drží každý z nás vo vlastných rukách. Je to len na nás, že či nájdeme ten správny zámok.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web