Marián Bušík

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2013 ako majiteľ kancelárie RE/MAX Partners v Malackách. Za rok 2016 získaval za svoju výšku dosiahnutej produkcie medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku.

Prečo práve RE/MAX?

Oslovil ma silný a fungujúci celosvetový franšízingový systém, ktorý je ešte k tomu aj desaťročiami overený. Takže voľba bola jasná. A hlavne, stále mám vlastnú individualitu a z celého systému, či už sa jedná o marketing, riadiace postupy alebo interné systémy, vždy mám slobodnú voľbu a aplikujem len to, čo sám uznám za vhodné.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Možnosť tvoriť si vlastný časový plán, stanovovať si svoje vlastné ciele a samozrejme aj motivačný odmeňovací systém. Taktiež je to skvelá príležitosť spoznať zaujímavé životné príbehy klientov, nadviazať nové priateľstvá a hlavne pomôcť ľuďom v ich konkrétnej životnej situácii.Ako to robíte, že ste úspešný?  Aký je Váš recept na úspech?

Robím čo ma baví, robím to s radosťou a robím to kontinuálne. A ten recept je: robiť čo vás baví, robiť to s radosťou a robiť to stále :)Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web