Mário Fliega

V sieti RE/MAX pôsobil od r. 2009 ako úspešný maklér. V r. 2011 získal ocenenie „Maklér roka“ . V r. 2015 sa stal majiteľom kancelárie RE/MAX Plus v Bratislave, ktorá získala ocenenie „Skokan roka kancelária“ . Patrí k úspešným členom Top Club Platinum na Slovensku.

Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom a podnikať v realitnom biznise?

Bola to trochu náhoda a bolo to v roku 2009, kedy som menil prácu a bol som na pohovore v dvoch kanceláriách spoločnosti RE/MAX. Vždy som mal sen stať sa obchodníkom a reality boli ten najvhodnejší spôsob ako sa dostať k obchodovaniu.Prečo práve RE/MAX?

Keď som sa rozhodol pre reality, tak mi dávalo najväčší zmysel, aby som túto prácu začal robiť so silnou spoločnosťou, ktorá má jasné pravidlá a zázemie, kde som mal aj víziu ďalšieho rastu.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Začiatky boli dosť náročné, lebo som veľa pracoval, ale nič som nezarábal a netušil som, či sa vôbec budem vedieť touto prácou uživiť.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Samostatnosť, voľnosť a spoznávanie stále nových a zaujímavých ľudí.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Na svojej práci milujem hlavne veľkú mieru slobody, či už finančnej alebo časovej. Tejto práci som obetoval dosť svojho času a energie, ale teraz sa snažím prispôsobiť si prácu v realitách svojmu životnému štýlu a mojim potrebám.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Môj pracovný deň je skoro každý iný, skladá sa z množstva rôznych činnosti, ktoré sú v realitách veľmi dôležité, samozrejme medzi ne patria aj každodenné stretnutia s ľuďmi.Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

Úspech je podľa mňa relatívna vec a je to len stav mysle, kedy je človek spokojný. Recept ako byť úspešný v realitách alebo v hocijakom inom podnikaní, je robiť si svoju prácu čo najkvalitnejšie v rámci možnosti a nikdy nesľúbiť veci, ktoré neviem splniť.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Moja ambícia do budúcnosti je, aby som ako majiteľ kancelárie vytvoril pre realitných maklérov prostredie, ktoré bude čo najviac profesionálne a bude vytvárať hodnoty pre maklérov ale aj pre klientov.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Aby si stanovili na začiatku aspoň nejaký cieľ a smer svojej cesty, aby boli vytrvalí v tom čo robia a aby robili veci kvalitne a dobre a výsledky sa určite dostavia.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Myslím si, že v tomto odbore môže byť úspešný ten, koho bavia reality, dbá na poskytovanie kvalitných služieb klientom, kto je trpezlivý, chce na sebe pracovať, chce sa kontinuálne vzdelávať a je hlavne cieľavedomý.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web