Martin Dlugolinský

V sieti RE/MAX začal pôsobiť v r. 2007. Pod jeho úspešným vedením kancelária RE/MAX Benard v Poprade získava každoročne titul „Kancelária roka – východné Slovensko“. V súčasnosti je prezident ARKS. Patrí k členom kategórie Top Club Bronze na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

V roku 1999.Prečo práve RE/MAX?

V realitách podnikám od r. 2000 a približne po 5. rokoch som začal pociťovať potrebu posúvať sa vpred, učiť sa nové veci a rozvíjať firmu. Hľadal som možnosti ako sa v realitách posuniem ďalej, no v tej dobe som nič nenašiel. Začal som chodiť na rôzne školenia, ktoré ale neboli priamo zamerané na reality. Začiatkom r. 2007 som našiel RE/MAX, predtým som vôbec nevedel nič o tejto spoločnosti. Naštudoval som si dostupné informácie a okamžite kontaktoval šéfa pre Slovensko. Okrem iného ma predovšetkým oslovil systém vzdelávania a možnosti rozvoja, preto som neváhal ani chvíľku.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Moje začiatky v RE/MAX sa spájajú s r. 2007 a mestom Poprad, kde pôsobím až doteraz. Bolo to výborné obdobie na začiatok, pretože realitný "bum" práve naberal na obrátkach a v tej dobe som nemal žiadny problém s rozvojom firmy, náberom nových ľudí, realizáciou obchodov.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Pre mňa všetko. Je tu totižto veľmi veľa smerov, v ktorých sa človek môže realizovať a napredovať, čiže učiť sa. Je tu uplatnenie skutočne pre všetkých ľudí, aj z hľadiska typológie osobnosti, z hľadiska spôsobu podnikania, z hľadiska osobnostného rozvoja.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Milujem svoju ženu, ale mám rád tú voľbu, ktorú si jednotlivec môže vybrať a cestu, po ktorej môže kráčať. Nič som nemusel obetovať, pretože všetko som robil dobrovoľne a hlavne preto, že som to chcel urobiť.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Ešte nie je čas bilancovať úspech a vôbec si nemyslím, že som úspešný. Som len trošku úspešnejší ako niektorí a naopak ešte mi veľa chýba k tým, ktorí si môžu povedať, že sú skutočne úspešní a tých je veľmi veľa.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Som súťaživý typ a rad sa porovnávam s najlepšími, preto vízie ako aj ambície mám tie najväčšie.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Mám 2 odporúčania:
1. V prvom rade sadnúť si na jednu stoličku.
2. Vydržať 3 roky.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Jednoznačne každý. Všetci sme jedineční a preto nemôžeme určiť len jednu typológiu človeka, ktorý môže uspieť. Každý má na tejto zemi miesto, je to individuálne na každom z nás, ako to zúročíme.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web