Peter Gánovský

V sieti RE/MAX pôsobí od r. 2008, dlhoročne bol najproduktívnejší maklér v kancelárii RE/MAX Benard v Poprade. Získal 6 krát ocenenie „Maklér roka za východné Slovensko“. Každoročne získava za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award.
V r. 2015 bol za dlhoročný prínos v sieti RE/MAX ocenený cenou PREZIDENT`S AWARD. Od roku 2016 je členom tímu kancelárie RE/MAX Inori v Poprade. Patrí k členom kategórie prestížneho Top Club Platinum na Slovensku.


Kedy sa u Vás po prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?

Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa raz budem venovať tejto zaujímavej práci, a vonkoncom nie, že zo zamestnaneckého pomeru začnem pracovať sám na seba. Každý z nás, kto je v RE/MAX, sa nejakým osudom dostal do tejto spoločnosti. U mňa to bolo podobne, pracoval som v jednej spoločnosti už 10 rokov, nemal som sa kde rozvíjať a v súkromnom živote som prežíval krízu. Vtedy pri jednej debate mi kamarátka hovorila, že mám na viac, tak ma nakontaktovala na jej kamaráta, ktorý pracoval v RE/MAX. Stretli sme sa raz, potom druhý raz, následne to bol pohovor a odvtedy to je 8 rokov, čo sa venujem tejto nádhernej práci.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Na moje začiatky si budem pamätať stále, tak sa mi zapísali do pamäte Keďže som hrával v mladosti aktívne futbal a mám v sebe vrodenú súťaživosť, chcel som byť od začiatku v kancelárii najlepší, pomohlo mi aj to, že na začiatku bol v kancelárii o pár mesiacov skúsenejší kolega, ktorého som mal v pláne rýchlo dobehnúť, čo sa aj reálne naplnilo. Výchova mojich rodičov, práca v strojárenstve a môj postoj, že veci treba robiť so srdcom, poctivo a hlavne dlhodobo – týchto zásad sa držím doposiaľ. Inak túto prácu, ktorú beriem ako „poslanie“, by som robiť tak dlho určite nemohol.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Poviem to jednou vetou, je to hlavne o tom, že môžem pomáhať ľuďom, na druhej strane je to tiež sloboda, kreativita, ale aj zodpovednosť, náročnosť, lebo je tu spojených viac povolaní v jednom, takže človek sa osobne aj pracovne stále musí rozvíjať, vzdelávať, jednoducho na sebe denne pracuje.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Na svojej práci milujem okrem administratívy všetko, je to veľmi rôznorodá práca, ste každý deň s inými ľuďmi, stretávate sa s rôznymi osudmi, riešite často zložité situácie, ktoré keď sa vyriešia, máte o to krajší pocit, že to zase dobre dopadlo a že sú vám ľudia za pomoc vďační. No a denne obetujem svoj čas, ktorý mi veľakrát chýba, aby som sa venoval viac mojej rodinke a určite aj športu.Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

Ako je merateľný úspech, to neviem, no je za tým veľa práce, stretnutí, školení, rád vymýšľam nové veci. Môj recept na úspech je zásadný, v prvom rade, od prvej minúty, čo pracujem pre RE/MAX, mi ide o maximálnu spokojnosť klienta, nutnosť počúvať, pomáhať a riešiť ich potreby. Následne je klientova spokojnosť odmenou aj pre mňa samotného.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Určite sa chcem venovať tomuto „poslaniu“ ešte dlhé obdobie. Chcem byť ľuďom ešte viac nápomocný, určite sa chcem ešte viac vzdelávať, chcem získať ISO certifikát, a čo je pre mňa najdôležitejšie, chcem a usilovne pracujem hlavne na tom, aby široká verejnosť túto náročnú prácu vedela oceniť, lebo veľakrát, čo som bol osobne svedkom, nebyť nás maklérov, prišli by o vlastnú strechu nad hlavou.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Začínajúci maklér má dnes v RE/MAX jednu veľkú výhodu, akú som ja a ani moji kolegovia nemali a tou je obdobie 10 rokov, čo RE/MAX pôsobí na Slovensku. Sú tu skúsení kolegovia, ktorí vedia poradiť, makléri môžu používať prepracovaný systém, detailný marketing a podporu, ktorá sa Vám dostane na každom stupni. No ale práca v teréne je jediná vec, ktorú si nielen začínajúci maklér musí urobiť sám, každý v okolí musí vedieť čo robí, jednoducho musí žiť a myslieť ako maklér a v tom mu pomôže RE/MAX.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web