Radovan Alberti

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2014 ako maklér v kancelárii RE/MAX Gold v Bratislave. V roku 2015 a 2016 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award . Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku.

Prečo práve RE/MAX?

Keď som sa rozhodol robiť s nehnuteľnosťami, RE/MAX bola pre mňa jediná voľba. Vzhľadom k tomu, že som mal osobné skúsenosti z viacerými maklérmi, jedine RE/MAX makléri mali rozhľad a profesionalitu a vtedy som pochopil rozdiel. V RE/MAX pôsobím už od jesene 2014 a naplnilo to všetky moje očakávania. Zistil som, že RE/MAX je najlepšia voľba nielen pre mňa, ale aj pre mojich klientov.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Príťažlivé na podnikaní s realitami je to, že nie je ničím obmedzené, iba vami samotnými. Je to podnikanie, ktoré prináša každodennú zmenu, a preto je veľmi atraktívne. Túto profesiu vnímam ako veľmi dôležitú, lebo sa snažíme pomôcť ľuďom pri jednom z ich najdôležitejších rozhodnutí v živote. A preto je táto profesia pre mňa nenahraditeľná.Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

To že som úspešný ja, je relatívny pojem. Každý úspech by som pripísal tímovej práci, z ktorej predovšetkým ťažia naši klienti. Dobrý tím je nevyhnutnosťou pre úspešné ukončenie obchodu a dosiahnutie maximálnej spokojnosti klienta a to je môj najlepší recept na úspech. Každý dobrý maklér by mal mať okolo seba ľudí, ktorým môže dôverovať a ktorí ho posúvajú vpred. Neoddeliteľnou súčasťou úspechu je neustále vzdelávanie sa a veľké pracovné nasadenie.
Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web