Štefan Mátis

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2009 v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Za rok 2012 získaval za svoju výšku dosiahnutej produkcie medzinárodné ocenenie Executive Club Award. V súčasnosti pôsobí ako manager kancelárie RE/MAX Attractive. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Gold na Slovensku.  

Prečo práve RE/MAX?

Prácu realitného makléra som „skúšal“ v istej lokálnej realitnej kancelárii, ale skúsenosti s ňou boli pre mňa negatívne. Keďže som o túto prácu mal aj naďalej záujem, hľadal som spoločnosť, ktorá mi dá dostatočné vzdelanie, bude pri mne stáť aj v ťažkých chvíľach, ktorá napreduje, má systém, víziu a úroveň a ponúka dobré podmienky pre svojich partnerov predaja. Tak, preto práve RE/MAX.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Ako prvé by som spomenul, že to nie je stereotypná práca.  Každý pracovný deň prináša niečo nové a zaujímavé. Samozrejme, prichádzajú aj  neľahké situácie, ale riešenie problémov a prekonávanie stresu vás posúva vpred a motivuje. Je to podnikanie, kde si môžete organizovať svoj pracovný čas. Príťažlivá je práca s ľuďmi, ktorých sprevádzame celým procesom predaja či kúpy nehnuteľností. Dotýkame sa ich životov a pomáhame im ho meniť.Ako to robíte, že ste úspešný?  Aký je Váš recept na úspech?

• Mojim úspechom je to, keď vidím, že sú naši klienti spokojní. Tomuto ale predchádza pokora, disciplína, prístup k tejto práci, ďalej komunikácia s klientmi, ktorých je potrebné počúvať a vytvoriť si u nich dôveru. Je potrebné mať vypracovaný systém práce, neustále sa vzdelávať, pracovať na sebe, či už profesionálne, ale aj mentálne. Milujem svoju prácu. Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web