Štefan Nagy

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008. V súčasnosti je spolumajiteľom kancelárie RE/MAX Family v Nitre. Za rok 2016 získaval za výšku dosiahnutej produkcie medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Gold na Slovensku. 

Prečo práve RE/MAX?

Každý človek má slobodnú voľbu či už pri vzdelávaní sa, výbere zamestnania, v športe a vo všetkých oblastiach života. Ak si vyberáme pri kúpe čohokoľvek, snažíme sa vybrať si čo najlepšie. Každodenne sa stretávame s voľbou a váhaním, no vždy, opakujem vždy, sa snažíme vybrať si čo najdokonalejšie a najlepšie. Vo svete evidujeme mnoho špičkových značiek, či už v tovare, v službách alebo obchode. Priznajme si, kto by nechcel vždy to najlepšie čo trh ponúka? Nebyť finančnej nedostupnosti, každý by kupoval len to najlepšie, či je to technika, oblečenie, dovolenka, auto alebo úplne všetko čo nás obklopuje. Ak je Mercedes špičkou v automobilovom priemysle, tak sa ma prosím nepýtajte prečo práve RE/MAX...Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Podnikanie s realitami je oblasť, ktorá dáva priestor na rozvoj, rast a napredovanie „bezhraničné‟! Človek si má možnosť vybudovať časovú a samozrejme aj finančnú nezávislosť. Je prirodzené, že k tomu aby sa človek dopracoval až tam, nie je zo dňa na deň, no je na aktivite a povahe toho daného makléra, či majiteľa kancelárie ako dokáže naložiť so získanými informáciami na seminároch, odborných školeniach, ktoré má každý možnosť získať. A čo človek získava počas pôsobenia v tejto oblasti? Nuž skúsenosti, ktoré nadobúdate pri každom obchodnom procese sú na nezaplatenie. Tak ako je každý z obchodných prípadov individuálny, posúva každého človeka vpred a s množstvom úspešných obchodov rastie profesionalita každého makléra. U mňa príťažlivosť v podnikaní s realitami znamená „možnosť stať sa odborníkom v realitách v mojej oblasti”.Ako to robíte, že ste úspešný?  Aký je Váš recept na úspech?

Úspešný? Čo je to byť úspešný? Pre každého je charakteristika slova úspech individuálna. Ak ja pôsobím na niekoho ako úspešný, tak ma to samozrejme teší, avšak ja by som úspech charakterizoval inak. Ja by som slovko úspech nahradil „vnútorným pokojom‟. Ak človek dosiahne stav pokoja, ktorý dokáže prenášať do bežného každodenného života a maklérskej činnosti, je vysoko pravdepodobné, že tzv. úspech sa takmer isto prirodzenou cestou dostaví. Predchádza tomu mnoho poradenských stretnutí, kde nie je všetko merateľné cez €, avšak všetko, čo si postupne rozosejete (stretnutia s klientmi končiace len pri poradenstve) časom vyklíči do obchodu, ktorý prinesie svoje výsledky. Čiže úspech je výsledkom kvalitnej poradenskej činnosti.... Receptom na úspech sú jednoduché tri slová: Disciplína Vášeň a Profesionalita. V mojom prípade som tak trochu disciplínu nahradil vytrvalosťou, avšak odporúčam byť radšej disciplinovaný a tak nemusíte dlho čakať a byť vytrvalým!...úspech sa dostaví skôr!Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web