Tatiana Churá

V sieti RE/MAX začala pôsobiť v r. 2006, kancelária RE/MAX Elite bola treťou otvorenou kanceláriou na Slovensku. Pod jej vedením kancelária RE/MAX Elite získala 7-krát ocenenie „Kancelária roku“ na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka podnikať v realitnom biznise?

Ponuka prišla v pravý čas a to po krásnom 3-ročnom období materskej dovolenky. Bolo pre mňa veľmi dôležité nájsť si takú prácu, ktorá by ma neobmedzovala pri výchove mojej dcéry a aby sme sa z nej tešili obidve, a to sa mi podarilo nájsť v RE/MAX.Prečo práve RE/MAX?

RE/MAX prišiel v roku 2006 na Slovensko s veľkou víziou zmeniť svet realít a ja som chcela byť pri tom. Systém RE/MAX a ľudia, ktorí boli súčasťou tejto vízie mi dali smer, ktorý ma oslovil.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Ako by som si nepamätala tento krásny a hlavne cenný čas. Moje začiatky boli o neustálom vzdelávaní a získavaní skúseností na vlastných chybách. Presadiť sa bolo ťažké, ale pokiaľ viete "prečo" tak to "ako" príde. Bolo to náročné obdobie, ale dnes som tam, kde som chcela byť a chcem ísť ešte ďalej.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Príťažlivé sú tie možnosti, ktoré vám tento segment ponúka. Môžete si spokojne povedať, že každý deň pomáhate ľudom a za to vás čaká odmena v podobe referencií pre ďalší biznis. Priazeň a dôvera našich klientov je veľká. To ostatné je už len čerešnička na torte.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Milujem ten pocit užitočnosti v mojom živote, ako aj v živote ľudí, ktorí ma obklopujú. Mala som to šťastie v práci stretnúť ľudí, ktorých mám hlboko v srdci a s ktorými milujem pracovať. Nie je potrebné dlhodobo nič obetovať, ale v začiatkoch je potrebné celú energiu sústrediť na budovanie základov a tak trpí najčastejšie súkromný život.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Úspech sa dostaví vždy, keď svoju prácu robíte na 100%. Keď sedíte na jednej stoličke. Ja na nej sedím už 10 rokov. Verte v seba, povzbudzujte sa a nedávajte si časové horizonty, kedy má prísť moment, keď vám niekto povie STE ÚSPEŠNÝ...a milujte tých, na ktorých závisí váš biznis.Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Mojou víziou je dosiahnuť takú vysokú úroveň spolupráce s maklérmi, že RE/MAX Elite sa stane ich súčasťou, a nielen prácou.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Aby začali pracovať v RE/MAX Elite a mali jasnú výhru už od začiatku.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Len ten, kto má vôľu budovať svoj biznis a verí, že byť pánom svojho času a peňazí je lepšie, ako byť zamestnancom 40 rokov!Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web