Zuzana Mičová

V sieti RE/MAX začala pracovať ako maklérka v r. 2009. V roku 2010 sa stala majiteľkou kancelárie RE/MAX Diamond v Bratislave. Je držiteľkou certifikácie ISO 17024. Patrí k úspešným členom Top Club Gold na Slovensku. Od roku 2010 je uznávanou lektorkou úvodného školenia pre nových maklérov RE/MAX - POWER START. Pod jej vedením sa kancelária RE/MAX Diamond stala Kanceláriou roka 2016 za bratislavský región.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérkou, podnikať v realitnom biznise?

Pracovala som v banke takmer 10 rokov a intuitívne som inklinovala k nehnuteľnostiam. Pracovala som na work out oddelení – vymáhanie pohľadávok z hypotekárnych úverov. Pre ňa bola voľba zaoberať sa nehnuteľnosťami voľbou prirodzenou a prameniacou zo záujmu. Nebola som však obchodník.Prečo práve RE/MAX?

Dôvodom bol najmä fakt, že som nebola obchodník, hľadala som spoločnosť, kde by som sa mohla vzdelávaním tej svojej vysnívanej práci priblížiť. Bolo to už v čase, že som naozaj nepochybovala o tom, že reality bola dobrá voľba. Takže som si vybrala kvalitnú spoločnosť, ktorá bude na mňa klásť aj adekvátne nároky.Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Áno, pravdaže, chaos, stratená v tabuľkách, v internete, v požiadavkách a argumentoch klientov, ktoré ma vždy prevalcovali.Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Dej tohto denne sa meniaceho príbehu , príbehu bytov a domov, príbehu ľudí, rodín aj firiem. My ten dej s nimi žijeme od prvej reklamy až po záverečné titulky. Je v tom sloboda a zároveň záväzok a oboje vás ráno núti vstať z postele.Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Nie je to nič konkrétne, čo na svojej praci milujem. Ja milujem svoju prácu. A milujem ľudí, s ktorými sa denne stretávam.Ako prebieha Váš pracovný deň?

Je to niekedy náročnejšie, ako keď som bola zamestnaná. A keď potrebujem prázdnu hlavu a manuálnu prácu, tak upravím svoj time management.Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Milovať svoju prácu a ostatné príde samo, vedieť sa nadchnúť a hlavne zdieľať. Obklopiť sa správnymi ľuďmiAká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Nestratiť zmysel toho čo robím, uchovať si hodnoty, ktoré vyznávam.Čo by ste odporučili začínajúcim maklérom?

Zabudnúť na výhovorky, pricucnúť sa k niekomu úspešnému a byť otvorený novým výzvam.Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Cieľavedomý človek, človek, ktorý potrebuje slobodu podnikania a potrebuje veľmi veľa peňazi. Vyznávač hodnôt, ako je rodina, spolupráca a podpora.Príbehy úspešných

Kontaktujte nás


E-mail

Telefón

Web